کاشان بلاگ

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است/نظر فراموش نشود

علل کاهش سرعت کامپیوتر
ساعت ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: کامپیوتر ،علل کاهش سرعت کامپیوتر
شاید تاکنون برای شما این سوال مطرح شده باشد

 که علت افت ناگهانی سرعت کامپیوتر و کند کار کردن آن چیست و برای بهبود و یا افزایش سرعت آن می بایست چه اقدام و یا اقداماتی را انجام داد ؟ پاسخ به سوال فوق متغیر بوده و ممکن است دلایل متعددی در این رابطه وجود داشته باشد . در برخی موارد ممکن است با رعایت برخی نکات ساده در خصوص نحوه نگهداری سیستم مشکل برطرف گردد و در موارد دیگر ممکن است مجبور به ارتقاء سیستم و یا تعویض قطعات مسئله دار گردیم . در ادامه به برخی نکات اولیه به منظور بهبود کارآئی سیستم اشاره می گردد ....

 اجرای دقیق Scan disk :
وجود اشکال در فایل های ذخیره شده بر روی هارد دیسک ممکن است کاهش کارآئی سیستم و بروز اشکالات فیزیکی هارد دیسک را بدنبال داشته باشد . با اجرای برنامه Scan disk می توان تعداد زیادی از خطاهای موجود بر روی هارد دیسک را برطرف نمود . برنامه فوق بررسی لازم در خصوص وجود اشکالات فیزیکی بر روی هارد دیسک را نیز انجام خواهد داد . بخاطر داشته باشید که با توجه به ظرفیت هارد دیسک نصب شده بر روی کامپیوتر ، فرآیند بررسی وضعیت هارد دیسک می تواند مدت زمان زیادی بطول انجامد و نمی بایست در این فاصله عملیات خاصی را انجام داد
.

راه کارها وبقیه مشکلات در ادامه مطلب


 
امیر غفور
ساعت ۱:۳۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: امیر غفور غفور ،امیرغفور ،والیبال ،باریج اسانس کاشان

متولد سال 1370 در شهر کاشان است، می گوید والیبال را برای افتخارش بازی می کند و انتظاری از کسی ندارد. تابستان 83 رسما والیبال را آغاز کرد و دو سال بعد برای اولین بار با پیراهن باریج اسانس، والیبال حرفه ای را تجربه کرد. سال 85 بود که ست کوویچ او را برای کسب اولین افتخار ملی اش به تیم جوانان دعوت کرد و او پیراهن ملی را بر تن کرد و با این تیم به افتخارات زیادی از جمله انتخاب به عنوان بهترین سرویس زن جوانان جهان در سال 2011 نایل شد.


حالا او جز مردان ولاسکو در تیم ملی بزرگسالان است و گفته می شود یکی از ستاره های آینده والیبال ایران است.
امیر غفور ملی پوش والیبال ایران و باشگاه باریج اسانس گفت و گویی با مشرق انجام داده که در ادامه می خوانید. 

والیبال را از کجا شروع کردی؟
سال 83 والیبال را از مدرسه راهنمایی شروع کردم. در مدرسه ما فقط والیبال، هندبال و پینگ‌پنگ داشت و شاید اگر فوتبال هم می‌داشت به سمت فوتبال می‌رفتم و از بین این رشته‌ها من والیبال را انتخاب کردم. اول راهنمایی وارد والیبال شدم تا سال سوم که مربی از استقلال آمد و من را انتخاب کرد من چون درسم خوب بود قبول نکردم ولی از تابستان شروع کردم و این جوری وارد والیبال شدم.

* چطور به تیم ملی رسیدی؟
قبل از اینکه ولاسکو به تیم ملی دعوتم کند بازی من را در لیگ و تیم ملی جوانان دیده بود به من گفت که به من اعتقاد دارد و مثل مربی‌های ایرانی دنبال بازیکنان اسمی نیستم.

* برقراری ارتباط با بازیکنان تیم بزرگسالان چطور بود؟
با وجود اینکه من از سایر بازیکنان کوچکتر بودم ولی خیلی زود با هم ارتباط صمیمانه برقرار کردیم و  و این کمک کرد که راحت تر بازی کنم.

 

بقیه در ادامه مطلب