کاشان بلاگ

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است/نظر فراموش نشود

شجاعی به باریج اسانس برمی گردد
ساعت ۱۱:۳٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ دی ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: میرمصطفی شجاعی ،برگشتن شجاعی به باریج اسانس ،برکناری میر مصطفی شجاعی ،بازگشت میر مصطفی شجاعی

با اینکه مصطفی شجاعی سرمربی جوان باریج اسانس بعد از نتایج ضعیفی که در فصل جاری والیبال باشگاههای کشور کسب کرد از سمت خود برکنار شد و جای خود را به حسین معدنی داد اما مسئولان این باشگاه کاشانی از بازگشت شجاعی برای فصل بعد خبر می دهند.

مجید اعتمادحسینی سرپرست تیم والیبال باریج اسانس کاشان در خصوص تغییر و تحولات ایجاد شده در کادر فنی این تیم گفت: نمی توان رفتن شجاعی را برکناری عنوان کرد. بعد از نتایج ضعیفی که تیم کسب کرد مسئولان و کادر فنی در تعامل با هم به این نتیجه رسیدند که یک تغییر اساسی نیاز است.
وی ادامه داد: تغییر در نیمکت هدایت تیم با یک تعامل دو طرفه صورت گرفت و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که حسین معدنی می تواند گزینه خوبی برای جانشینی شجاعی باشد. قرارداد نهایی معدنی دیروز ثبت رسمی شد و کارت این مربی هم بلافاصله صادر شد و فردا اولین بار تیم را برای پیشگامان کویر هدایت می کند.
سرپرست تیم والیبال باریج اسانس تاکید کرد: شجاعی اسطوره والیبال کاشان و از سرمایه های ورزش کاشان و استان اصفهان است. باید به همه والیبال دوستان اصفهانی این نوید را بدهم که با قول مدیران باشگاه، شجاعی سال آینده باز هم به باریج اسانس بازخواهد گشت و هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. چرا که موفقیت های این تیم با شجاعی حاصل شده و براحتی این فرصت را از دست نخواهیم داد.