کاشان بلاگ

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است/نظر فراموش نشود

امام جمعه کاشان : مواظب وبلاگ ها و سایت های شایعه ساز باشید
ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٦ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: امام جمعه کاشان ،انتخابات ،سایت ،شایعه

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از مردم شهرستان کاشان خواست مواظب برخی از وبلاگها و سایت های شایعه ساز در انتخابات باشند .

آیت الله عبدالنبی نمازی سه شنبه شب در گردهمایی روسای هیاتهای مذهبی شهرستان کاشان در حسینیه پنجه شاه این شهرستان گفت :
گزارش شده ، برخی وبلاگ ها و سایت ها در شهرستان کاشان و دیگر مناطق از زبان نامزدی بر علیه نامزد دیگری شایعه سازی می کنند و در حال ایجاد اختلاف بین نامزدهای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسامی هستند.

 

وی با اظهارنگرانی از وضعیت بوجود آمده در این وبلاگ و سایت ها اظهارداشت : در تحقیقات انجام شده مشخص شد جوسازی است و هیچیک از نامزدهای انتخاباتی بر علیه نامزد دیگری صحبت نمی کنند .
آیت الله نمازی گفت : همه نامزدهای انتخاباتی به نظام و انقلاب ، ولایت و دین متعهد هستند و مردم نیز باید مراقب باشند اگر بر علیه نامزدی شایعه سازی شد راحتی نپذیرید ، تحقیق کنند و ازمسئولین راهنمایی  بگیرند  تا موجب اختلاف در جامعه نشود .
وی  داد داد : آنهایی که نامزد شدند صلاحیت شان تایید شده و آنانی که علاقمند هستند ، تحقیق می کنند و براساس رهنمود های امام و مقام معظم رهبری اگرتشخیص دادن نامزدی اولی ، اصلح و با تقوا است به او رای خواهند داد .
امام جمعه کاشان شهرستان کاشان یکی از آرام ترین شهرها و استانهای کشور کاشان دانست و گفت : مردم برای انتخاب نامزد اصلح و رای دادن به اصلح مشکلی ندارند اما همیشه افراد انگشت شماری هستند که برای برهم ریختن وحدت اجتماعی  تلاش می کنند .
آیت الله نمازی به این افراد تذکر و نصحیت کرد و گفت : با این گونه کارها راه به جایی نخواهید برد و با این اقدامات نخواهید توانست آرامش و امنیت جامعه برهم بریزید و دست به اختلاف در جامعه بزنید .
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از مردم شهرستان کاشان یاد آورشد: این افراد به غیر از اینکه ماهیت خود را افشامی کنید و آبروی خود را می برند هیچ منفعت دیگری برایشان ندارد .