کاشان بلاگ

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است/نظر فراموش نشود

دوره آموزشی راز طول عمر در کاشان برگزار می شود
ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳٠ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: رازطول عمر ،جوانی ،دوره آموزشی طول ،پیری

برای نخستین بار دوره های آموزشی راز طول عمر در کاشان برگزار می گردد.

به نقل از روابط عمومی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: با توجه به رشد بی رویه­ی بیماری های قلبی و عروقی در جامعه و ضرورت پیشگیری از این بیماریها سلسله کارگاه های آموزشی راز طول عمر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی کاشان درخانه فرهنگ سلامت این سازمان برگزار می گردد.

 


مهدی نادعلی افزود: دوره های راز طول عمر در کارگاه های سه گانه ؛ تغذیه سالم، کنترل استرس و ورزش - تحرک با مطالبی در راستای پیشگیری و کاهش بیماری های قلبی و عروقی و با هدف بالا بردن سطح سلامت جامعه در خانه در حال برگزاری است و تا سال آینده ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به لزوم آموزش و پیشگری از درمان و بیماری گفت: شهروندان کاشانی علاقمند به شرکت در این دوره ها می توانند همه روزه به خانه فرهنگ سلامت مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 5550091 تماس حاصل نمایند.
نادعلی افزود سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان با دارا بودن 20 هزار مترمربع فضای خدماتی در فرهنگسراهای مهر و معراج و خانه های فرهنگ سلامت، شهروند و کودک که ارائه دهنده خدمات فرهنگی، تفریحی و آموزشی می باشند برنامه های متنوع و مختلفی را به همشهریان عزیر ارائه می نماید.