کاشان بلاگ

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است/نظر فراموش نشود

طرح نظارتی ویژه نوروز 91 در کاشان اجرا می‌شود
ساعت ۳:۱٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱ اسفند ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: سال1391 ،نوروز ،کاشان ،نوروز 91

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت در حوزه تجارت شهرستان کاشان از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 91 همزمان با سراسر کشور در شهرستان کاشان خبر داد.

علی نطاقی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح نظارتی ویژه نوروز 91 از 11 اسفندماه سال جاری آغاز شده و تا 15 اردیبهشت ‌ماه سال آینده ادامه دارد.
وی افزایش قدرت خرید و تقاضای عمومی برای بسیاری از کالاها و خدمات در روزهای پایانی سال، ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار این اقلام و خدمات در مراحل تأمین، توزیع ارائه خدمات و کنترل قیمت را از مهمترین اهداف اجرای این طرح ذکر کرد.
نطاقی همچنین کنترل وضعیت بازار، ایجاد فضای مناسب برای تأمین مایحتاج عمومی و رسیدگی سریع و دقیق به شکایات و گزارشات شهروندان و مسافران نوروزی توسط اداره صنعت، معدن و تجارت (حوزه تجارت) این شهرستان را از دیگر اهداف اجرای این طرح برشمرد.
وی گوشت قرمز، گوشت مرغ، شیر، شیر خشک صنعتی، پنیر، کره، برنج، حبوبات، ماکارونی، روغن نباتی، قند و شکر، چای، خرما، سیب زمینی، پیاز، نان، رب گوجه فرنگی و همچنین انواع میوه، نهاده‌های دامی و پودرهای شوینده دستی و ماشینی را از جمله کالاهایی اعلام کرد که در اولویت اول طرح بازرسی و نظارت ویژه نوروزی این اداره قرار دارند.
به گفته وی، حمل و نقل درون و برون شهری، پارکینگ‌ها و توقف‌گاه‌ها، دفاتر مخابراتی، اماکن سیاحتی، اماکن تاریخی، فولاد در قالب شمش، تیرآهن، میله‌گرد و ورق، سیمان خاکستری، کاغذ در حوزه روزنامه، چاپ و تحریر، لاستیک خودرو در وسایل نقلیه‌ای نظیر سواری و اتوبوس را از دیگر خدمات اولویت‌دار طرح بازرسی و نظارت ویژه نوروزی اداره صنعت، معدن و تجارت کاشان است.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت در حوزه تجارت شهرستان کاشان متذکر شد: شماره تماس گویای 5553010 و سامانه شبانه‌روزی 124 ستاد خبری این اداره و همچنین شماره تلفن‌های 4235019 واحد بازرسی و نظارت اصناف و 4450751 مجامع امور صنفی شهرستان کاشان همه روزه صبح و بعد از ظهر حتی روزهای تعطیل آماده دریافت گزارشات و شکایات شهروندان و مسافران نوروزی است.