کاشان بلاگ

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است/نظر فراموش نشود

کاشانی‌ها با 96 اثر در جشنواره دنا شرکت می‌کنند
ساعت ٧:۱٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٧ خرداد ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: کاشانی ها ،جشنواره دنا ،شرکت در جشنواره دنا ،شرکت کاشان در جشنواره دنا
 

  مسئول انجمن سینمای جوانان ایران در کاشان:
کاشانی‌ها با 96 اثر در جشنواره دنا شرکت می‌کنند

پورتال خبری کاشان : مسئول انجمن سینمای جوانان ایران دفتر کاشان از حضور این انجمن در چهل و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان موسوم به «دنا» خبر داد.

 

بقیه در ...


رضا بهمنی امروز در گفت‌وگو با پورتال خبری  کاشان اظهار داشت: انجمن سینمای جوانان ایران دفتر کاشان با ارسال 96 اثر در قالب فیلم، فیلمنامه و عکس در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان''دنا''شرکت می‌کند.
وی ابا اشاره به اینکه در بخش فیلم تعداد 19 اثر از 11 کارگردان به این جشنواره ارسال شده عنوان کرد: فیلم‌های «در تاریکی» به کارگردانی حامد پاسبان‌پور و مهران خالقی، «روشن‌دلان» به کارگردانی سید علی‌اصغر امیری‌نسب، «پاک‌شوی» به کارگردانی الهه اربابی، «شیخ علی» به کارگردانی سید مهدی موسوی، «اگر این خاک زبان داشت» به کارگردانی مصطفی بهمنی، «دست‌های قالی» به کارگردانی محمدرضا احمدی طاهری، «حس یک لحظه» به کارگردانی حامد پاسبان‌پور و شیما مستخدمی، «آرزوهایت را با چشمان بسته ببین» به کارگردانی بهنام اعتمادی، «آرزوی نزدیک» به کارگردانی روح‌الله اسلامی‌نژاد و «کسوف‌» به کارگردانی مژگان وثوقی به این جشنواره ارسال شده است .
به گفته وی در بخش عکس نیز 68 قطعه عکس از 9 عکاس هنرمند کاشانی با نام‌های مهران خالقی، حامد پاسبان‌پور، شیما مستخدمی، مرجان افشین، بهنام اعتمادی ، سعید استادیان، علی خوشدلی، رضا قاسمی، مصطفی بهمنی و مهلا ماشاالله‌زاده به چهل و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ''دنا'' ارسال شده است.
بهمنی همچنین با اشاره به ارسال چهار فیلمنامه از دو فیلمنامه‌نویس کاشانی به نام‌های مهران خالقی و بهنام اعتمادی در این جشنواره گفت: فیلمنامه‌های عفو، سپرده به زمین، در آئینه خیال و تنها شاید از این دو فیلمنامه‌نویس کاشانی در این جشنواره شرکت دارند.                 
چهل و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  دنا با حضور 11 استان کشور از 19 تا 22 خردادماه سال جاری به مدت چهار روز در شهرستان یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.