نمایشگاه صنایع دستی بانوان کاشان گشایش یافت

مایشگاه تولیدات صنایع دستی بانوان کاشان در مجتمع ایثارگران حضرت زینب (س) شهرستان کاشان آغاز به کار کرد.

 

استادکار هنرجویان شرکت‌کننده در نمایشگاه صنایع دستی بانوان کاشانی عصر امروز در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه شامل 15 غرفه است که در آن تولیدات بانوان کاشان در معرض دید علاقمندان به هنرهای صنایع دستی قرار گرفته است.
مرضیه سادات میرباقری عنوان کرد: در این نمایشگاه تولیدات بانوان کاشانی سری‌دوزی، روتختی، سرمه‌دوزی، سرویس نوزاد، سرویس خواب، چهل تکه‌دوزی، گریت، پوشاک حمام، گلابتون‌دوزی، آیینه‌دوزی،‌ پته‌دوزی، ربان‌دوزی برای علاقمندان به هنرهای صنایع دستی به نمایش گذاشته است.
وی افزود: در نمایشگاه صنایع دستی بانوان کاشان همچنین 15 تابلو شیشه‌ای قالی، سرمه‌دوزی، منجاق‌دوزی به نمایش گذاشته است.
میرباقری،  معرفی صنایع دستی و بروز و ظهور استعدادهای بالقوه صنایع دستی بانوان کاشان را از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد و گفت: بانوان می‌توانند با استفاده از توانایی‌ها و استعدادهای خود و تولید صنایع دستی و عرضه آن به بازار، نقش مهمی در اقتصاد خانواده داشته باشند.
میرباقری خاطرنشان کرد: نمایشگاه صنایع دستی بانوان کاشان با همکاری مجتمع ایثارگران حضرت زینب (س) شهرستان کاشان برپا شده و تا پایان بهمن‌ ماه سال جاری برای بازدید علاقمندان دایر است.
/ 1 نظر / 8 بازدید
دوست

سلام ...به همه دوستان کاشانی تبریک میگم و امیدوارم هر روز به پیشرفت و شکوفایی بیشتری برسن... کاش کاشان بودم تا از آثار زیبا و دیدنیتون لذت ببرم خدا قوت...موفق باشین