مهاجران بی نشان دانشگاه کاشان

چهارمین یادواره شهدای دانشگاه با عنوان 'مهاجران بی نشان' ، همزمان باسالگرد تدفین شهدای گمنام و چهلمین روز درگذشت شهید احمدی روشن در دانشگاه کاشان برگزار می شود .

 

به نقل از روابز عمومی دانشگاه کاشان مدیر ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه کاشان، گفت : در این مراسم، سردار حجازی معاون پشتیبانی وزارت دفاع سخنرانی خواهد کرد. 
حجت الاسلام شیخ زاده  ، ،هدف از برگزاری این یادواره را گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهیدان دانشمند و هسته ای ایران و حفظ و ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانشجویان ذکر کرد و اظهار داشت: این یادواره با حضور خانواده شهید احمدی روشن برگزار خواهد شد.
وی، شهدا را گنجینه ارزشمند و گرانبهای انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: شهیدان علمی کشور درس آموخته و فارغ التحصیل مکتب عاشورا هستند.
حجت الاسلام شیخ زاده با تاکید بر اینکه، پاسداشت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای و احمدی روشن موجب آشنایی بیشتر دانشجویان با نخبگان علم و دانش می شود افزود: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص شهیدان علم و فناوری پاسداشت ارزش های دینی و اهمیت دادن ایران اسلامی است که باید در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به صورت با شکوه برگزار شود و اساتید دانشگاه ها نیز نسل جوان را با جایگاه علمی ایران اسلامی آشنا کنند.
این یادواره دوشنبه هشتم اسفند ساعت 19:30در تالار آزادی دانشگاه کاشان با مجری گری برادر نظام اسلامی برگزار می شود.
/ 0 نظر / 9 بازدید