چشم پوشی از خطای بازیکنان جوان به تیم باریج اسانس ضربه زد

مصطفی شجاعی:

چشم پوشی از خطای بازیکنان جوان به تیم باریج اسانس ضربه زد

کاشان- سرمربی تیم والیبال باریج اسانس کاشان پس از قبول شکست مقابل تیم مناطق نفت خیز جنوب گفت: چشم پوشی از خطای بازیکنان جوان به تیم باریج اسانس ضربه زد.


'مصطفی شجاعی' شامگاه چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه باید تعدادی از بازیکنان را زودتر اخراج می کردم، اظهارداشت: به دلیل جوانی تیم از اشتباهات آنها چشم پوشی کردم ولی این گذشت ضرر بزرگی به تیم باریج اسانس وارد کرد.
وی افزود: ‌بازیکنان تیم باریج اسانس به جای درک شرایط مسابقات لیگ برتر درحال تفریح و انجام امور شخصی خود هستند
وی تاکید کرد: درحالی که در دو گیم اول بازی با اختلاف هفت امتیاز از تیم مناطق نفت خیز جنوب پیش بودیم با اشتباهات فاحش بازیکنان روند بازی به یکباره تغییر کرد.
شجاعی تصریح کرد: بازیکنان تیم مناطق نفت خیز جنوب مقابل تیم باریج اسانس چیزی برای از دست دادن نداشتند و برای کسب اولین پیروزی خود دست به آب و آتش می زدند.
سرمربی تیم باریج اسانس یکی از مشکلات این تیم را نبود یک پاسور مجرب در ترکیب تیم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: نبود یک بازیکن با تجربه در نقش پاسور، تیم باریج اسانس را از ابتدای لیگ با مشکلاتی فراوانی مواجه کرده است.
شجاعی در پاسخ به اینک آیا برای بازیکنان تیم جریمه ای در نظر گرفته می شود، گفت: در این زمینه مدیران باشگاه تصمیم گیری خواهند کرد.
تیم والیبال باریج اسانس کاشان در هفته دوازدهم لیگ برتر عصر امروز در سالن تختی کاشان با نتیجه سه بر یک مغلوب میهمان خود تیم والیبال مناطق نفت خیز جنوب شد.
تیم والیبال باریج اسانس کاشان در هفته سیزدهم لیگ برتر روز چهارشنبه هفته آینده در یزد به مصاف تیم پیشگامان کویر این شهر خواهد رفت.

/ 0 نظر / 10 بازدید