من استعفا نداده‌ام

وی جریمه را حق و تقاضای خود برای جریمه این بازیکنان ناشی از احترام خود برای باشگاه دانست و خاطرنشان کرد: من از پرسنل باشگاه باریج اسانس هستم و خود را جزئی از این باشگاه می‌دانم و هیچ گاه زحمات حجازی را برای ارتقای ورزش کاشان فراموش نمی‌کنم و ایشان را پدر معنوی خود می‌دانم.
سرمربی سابق تیم والیبال باریج اسانس کاشان با اشاره به افتخارات کسب شده توسط این تیم در مسابقات فصل گذشته با وجود بومی بودن بازیکنان عنوان کرد: در صورت پذیرفتن شرایط من و ادامه فعالیت در سمت خود توانایی قرار گرفتن در شش تیم برتر را داشتیم.
وی یادآور شد: امسال من به خاطر شهر کاشان، مرحوم حجازی و تیم باریج اسانس پیشنهادات تیم ملی و چند باشگاه متمول را برای عهده‌دار شدن مسئولیت نپذیرفتم و در شرایط حاضر نیز از این تصمیم خود خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم.
شجاعی تصریح کرد: پس از 30 سال سابقه در ورزش والیبال خود را صاحب نظر می‌دانم، تیمی درست کردم که تاکنون یک مورد اخلاقی نداشته و با وجود بومی بودن بازیکنان توانسته موفقیت‌های قابل توجهی را کسب کند.
به گفته وی علی‌رغم اینکه تشکیل تیم باریج اسانس را از صفر شروع کردم و طی هشت سال فعالیت این تیم به جایگاه فعلی دست یافته، اما حق خاصی برای خود قائل نیستم مگر حقوق مشخص شده که می‌دانم باشگاه می‌پردازد چرا که این باشگاه بسیار خوش‌حساب است و حقوق هیچ کسی را ضایع نمی‌کند.
وی اضافه کرد: من از تصمیم باشگاه باریج اسانس در زمینه تعویض سرمربی تمکین کرده چرا که باشگاه از نظر حرفه‌ای در هر صورت می‌تواند سرمربی را تغییر دهد، لذا من به عنوان یک شهروند کاشانی و خواهان عزت شهر خود در کنار باشگاه هستم.
سرمربی سابق تیم والیبال باریج اسانس کاشان تأکید کرد: این تیم از لحاظ فنی مشکلی ندارد، اما جوان بودن بازیکنان و از سویی دیگر دیر پیوستن برخی از بازیکنان به تیم موجب شده هماهنگی در تیم دیرتر اتفاق بیفتد.
شجاعی اذعان داشت: تیم جوان باریج اسانس اشتباهات خود را در نیم‌فصل اول کرده و باتجربه‌تر شده، لذا در نیم‌فصل دوم وقت نتیجه گرفتن این تیم است همان گونه که این تیم در سال گذشته به دلیل داشتن بازیکنان باتجربه و بالای 30 سال موفقیت‌هایی را در نیم‌فصل اول به دست آورد، اما در نیم‌فصل دوم به دلیل خستگی تیم باخت دادیم.

/ 2 نظر / 10 بازدید
دادخواه

آیا می دانید که با خرید کالاهای مصرفی در بازار داخل به تجارت سرمایه داری مذهبی کمک کرده و آنها را تقویت می کنید؟ آیا می دانید سرمایه داری مذهبی و شبه دولتی با استفاده از سپرده های بانکی و موسسات مالی کشور در واقع ورود کالاهای مصرفی را بدون هزینه برای خود میسر ساخته و تنها سود آن را برده ؟ آیا می دانید هر گاه که سپرده ایی را در موسسات مالی و بانکی کشور می گذارید در حقیقت مدیریت سرمایه و نقدینگی خود را به دولت واگذار کرده ایید ؟ آیا می خواهید این قدرت را خود در دست بگیرید ؟ پس ...با تحریم کالاهای مصرفی و محدود کردن مصرف کالاها و خروج نقدینگی خود از بانکها و تبدیل آن به دلار و سایر ارزهای معتبر و نگهداری در خارج سیستم های رایج مالی کشور , مدیریت و کنترل اقتصاد کشور را خود به دست گرفته و قدرت خود را به نمایش بگذارید .دست کم برای 6 ماه.