ســـــال نـــــو مبــــــــــارک!

 

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الاحسن الحال

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید
وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

 

مکن زغصه شکایت که در طریق طلب
به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

 

ز روی ساقی مهوش گلی بچین امروز
که گرد عارض بستان بنفشه دمید

 

بهار می گذرد دادگسترا دریاب
که رفت موسم حافظ هنوز می نچشید


سال نو و آغاز زندگی دوباره طبیعت را به همه شما دوستان تبریک می گوئیم و آرزوی بهترین ها را برای شما و خانواده تان از خداوند منان آرزومندیم. خدا را شاکریم تا فرصتی داد یک سال دیگر بمانیم و بتوانیم در راستای اهدافی که داریم تلاش کنیم. سالی که گذشت سرشار از تلاش ها، کوشش ها و مشکلات و سختی ها برای هریک از ما بود و حالا این سال سرشار از گریه ها و خنده ها به پایان رسیده و سالی نو در پیش است، سالی که قبل از هرچیز آرزوی ظهور فرج مهدی موعود (عج) را داریم، او آید همه چیز حل خواهد شد، سلامتی همه، موفقیت در کارها، بهروزی و در نهایت امر هم بهترین آرزوها برای همه را از خداوند منان آرزو داریم. در سالی که گذشت سایت آسان دانلود با وجود همه مشکلاتی که پیش رو بود توانست با کمک مدیران و البته کاربرانی که همیشه یارو یاور ما بوده اند خود را سرپا نگه دارد. مشکلات مختلف برای سرورهای سایت، جا به جایی سرور دانلود که پس از مدت ها توانستیم سرورهایی قدرتمند برای فایل ها در نظر بگیریم و در نهایت هم بالاخره با وجود همه این سختی ها توانستیم انجمن های آسان دانلود را راه اندازی کنیم، همه و همه در طول این یک سال انجام گرفت. خرید لایسنس برای انجمن ها، اختصاص سرور قدرتمند برای راه اندازی و ادامه کار انجمن های تخصصی آسان دانلود و بسیاری موارد دیگر در طول سالی که گذشت انجام گرفت. همه امیدما به کاربران بوده و امیدواریم که در سال جدید هم بتوانیم این تلاش را برای موفقیت روزافزون آسان دانلود ادامه دهیم .
کلام آخر هم در این نوروز آرزوی بهترین ها را برای شما دوستان و سروران داشته و سلامتی و موفقیت روز افزون را از خداوند منان برایتان خواستاریم. ما را هم در دعاهای خود از یاد نبرید و برای ظهور مهدی موعود (عج) و سلامتی و طول عمر رهبر فرزانه انقلاب بسیار دعا کنید.
                  به امید روزی که در تقویم بنویسند :: تعطیل :: سالروز ظهور منجی عالم بشریت!
                                                     سرتون سلامت و ایام به کامتان باد!گروه آسان دانلود فرا رسیدن سال نو را به شما عزیزان تبریک میگوید و امیدوارم سالی بهتر از سالهای قبل و همراه با موفقیت و سلامتی داشته باشند.
                            با آرزوی سالی شاد و پر از بهروزی برای همه دوستان

{کاشان بلاگ}

/ 0 نظر / 8 بازدید