پیروزی تیم فوتسال پیشکسوتان تهران در کاشان

 دیدار دوستانه تیم‌های فوتسال پیشکسوتان تهران و پیشکسوتان کاشان با پیروزی تیم تهرانی به پایان رسید.

 

به گزارش کاشان بلاگ و به نقل از پورتال خبری کاشان، این دیدار که شامگاه جمعه در سالن ورزشی شهدای بسیج کاشان با حضور جمع کثیری از علاقمندان به پیشکسوتان فوتبال کشور و کاشان برگزار شد در پایان با برتری 7 بر 5 تیم پیشکسوتان تهران به پایان رسید.
در این دیدار که به قضاوت داوران پیشکسوت فوتبال کاشان علی محمد جلوداریان، اصغر فاتحی و حسن زاهدی برگزار شد گل‌های تیم پیشکسوتان تهران را فرشاد پیوس و بهروز رهبری‌فرد به ترتیب هر کدام دو گل به ثمر رساندند و زننده سه گل دیگر پیشکسوتان تهران را سعید تهمتن، علی قدیری و ایرج سائل بودند.
گل‌های تیم پیشکسوتان کاشان را نیز در این دیدار احمد امیری، محمد مقدم، رضا بنایی، مهدی شهربابکی و محمد رهبری به ثمر رسانیدند.
تیم فوتسال پیشکسوتان تهران بعد از این دیدار در جشن فوتسال کاشان و مراسم اهدای جوایز و توپ طلای مرد سال فوتسال کاشان شرکت کردند.
اسامی بازیکنان تیم پیشکسوتان تهران در این دیدار شامل ضیاء عربشاهی، فرشاد پیوس، سعید تهمتن، حسین رحمانی، بهروز رهبری فرد، علی پازوکی، امیر نهنگی، ایرج سائلی، علی قدیری، امید همرنگ، امیر مهریزی و ابراهیم عسگری بود.
بازیکنان تیم پیشکسوتان کاشان نیز در این دیدار شامل احمد امیری، امیر شوقی، محمد رهبری، مهدی شهربابکی، محمد شیخی، اصغر اسدی، رضا بنایی، حسین اشرف سادات، محمد رنجبر، علی سیاح، رضا صفارزاده، حاج محمد مقدم، علی واسعی، دکتر براتی، منصور سیاح و مجید عطوف بودند که با هدایت مجید رهبرنژاد به مصاف نامداران تهرانی رفته بودند.
/ 0 نظر / 8 بازدید