11 درجه هوای کاشان خنک شد / 8.7 میلی‌متر بارندگی در کاشان

در 24 ساعت گذشته
11 درجه هوای کاشان خنک شد / 8.7 میلی‌متر بارندگی در کاشان

پورتال خبری کاشان : سرپرست اداره هواشناسی شهرستان کاشان از ثبت 8.7 میلی‌متر بارندگی ظرف 24 ساعت گذشته در شهرستان کاشان خبر داد.

 

 

 

عباس اسلامی امروز در گفت‌وگو با  کاشان بلاگ اظهارداشت : با ورود یک جبهه هوای سرد به شمال استان اصفهان و شهرستان کاشان از صبح روز جمعه، هوای این شهرستان تحت تأثیر این سامانه قرار گرفته و بارش‌ها از روز گذشته در منطقه کاشان آغاز شده است.
وی با اشاره به کاهش 11 درجه‌ای هوای شهرستان کاشان از روز جمعه گذشته گفت: دمای هوای شهرستان کاشان از 32 درجه سانتیگراد در روز پنج‌شنبه گذشته به 21 درجه سانتیگراد در حال حاضر کاهش یافته است.
اسلامی میزان بارندگی این شهرستان از روز جمعه گذشته تا صبح امروز را 8.7 میلی‌متر اعلام کرد و افزود: از ابتدای سال زراعی جاری تا کنون در شهرستان کاشان 80.7 میلی‌متر نزولات آسمانی به ثبت رسیده است.

 

سرپرست اداره هواشناسی شهرستان کاشان همچنین هوای شهرستان کاشان را تا دو روز آینده ابری همراه با بارندگی اعلام کرد و گفت: از روز سه‌شنبه هفته جاری با عبور این توده هوای سرد و باران‌زا، بار دیگر هوای شهرستان کاشان صاف و با افزایش دما روبه‌رو است.
به گفته وی موج دوم هوای سرد و باران‌زا، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده بار دیگر شهرستان کاشان را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.
متوسط بارندگی شهرستان کاشان در سال‌های قبل از خشکسالی 140 میلی‌متر بوده است اما با وجود افزایش بارندگی‌ها در سال‌های اخیر میزان بارندگی این شهرستان در سال به کمتر از 100 میلی‌متر رسیده است.
/ 1 نظر / 27 بازدید
م

چه عالی... انشالله چشمه سلیمانیه هم به وضع سابق برگرده