مردم کاشان با شهدای گمنام وداع کردند

کاشان بلاگ: کاروان 96 شهید گمنام دفاع مقدس بعد از یک شب میهمانی در دارالومنین کاشان در میان استقبال و مشایعت گرم مردم و مسئولان این شهرستان تشییع و به‌طرف قم بدرقه شدند.

خبرگزاری فارس: مردم کاشان با شهدای گمنام وداع کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، مردم ولایتمدار و شهیدپرور این شهرستان صبح امروز پیکر 96 شهید گمنام را از میدان جهاد این شهرستان در حالی که با گل‌های سرخ محمدی گلباران و با گلاب ناب کاشان عطرآگین کردند به‌طرف میدان معلم، بلوار شهید مطهری، میدان بسیج تشییع کردند و سپس کاروان شهدا را به‌طرف راوند، مشکات و سپس به قم و بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) مشایعت و بدرقه کردند.

مردم شهیدپرور کاشان، پنجشنبه شب را تا صبح امروز در مراسم "شبی با شهدا" در میدان جهاد این شهرستان ضمن برگزاری دعای کمیل و مراسم عزاداری با شهدای خود خلوت کردند و با آنها به راز و نیاز پرداختند.

این مراسم باشکوه و معنوی صبح امروز نیز با اقامه نماز جماعت صبح و برگزاری دعای روح بخش ندبه ادامه یافت و سپس نوحه‌سرایی مداحان اهل بیت (ع) و سینه‌زنی فضای میدان جهاد کاشان را عطرآگین کردند.

96 شهید گلگون‌کفن در مرحله چهارم تفحص در خاک عراق از مناطق عملیاتی مجنون و فاو کشف و از طریق منطقه مرزی شلمچه به آغوش میهن اسلامی بازگشته‌اند تا پیکرهای این شهدا در روز 14 خرداد سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در آغوش روح الله آرام می‌گیرند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
حسینی

سلام علیکم وبگاه خوبی دارید من الله التوفیق